Części do Oczyszczarek i Profilarek
Części do Oczyszczarek OT 400, OT 800 i Profilarek ław torowiska PŁT

< wróć
L.p. Nazwa towaru
1 BELKA PODTOROWA KOMPLETNA L=2190
2 BELKA PODTOROWA KOMPLETNA L=2400
3 KĄTOWNIK DO BELKI L2190 OT-03.09.01.02
4 KĄTOWNIK OT-03.09.00.03a
5 KOLANO LEWE OT-03.07.00.01a
6 KOLANO PRAWE OT-03.07.00.01a
7 KOŁO ŁAŃCUCHA OT-03-01.00.19
8 ŁAŃCUCH OT-03.08.00.1.00
9 OGNIWO POŚREDNIE OT-03.08.00.0.07a
10 OGNIWO POŚREDNIE PŁTA-02.02.00.1.02
11 OGNIWO WYBIERAKOWE PŁTA.02.02.00.1.01
12 OGNIWO WYBIERAKOWE OT400.03.08.00.301
13 PAZUR DŁUGI OTA 03.08.00.02a
14 PAZUR KRÓTKI OT-03.08.00.03a
15 ROLKA DOLNA PŁTA.02.11.00.0.00
L.p. Nazwa towaru
16 ROLKA fi 220mm NR OT.160.2.00
17 SITO ROSTEX 40x1650x1700OT524.02.A3
18 SWORZEŃ ŁĄCZĄCY OTA-03.08.00.2.04a
19 WYKŁADZINA BOCZNA OT-03.05.00.02a
20 WYKŁADZINA DOLNA OT-03.05.00.01a
21 WYKŁADZINA KĄTOWA OT-03.05.00.03a
22 WYKŁADZINA KOLANA LEWAOT-03.07.00.02b
23 WYKŁADZINA KOLANA PRAWAOT-03.07.00.02b
24 WYKŁADZINA LEWA PŁTA.02.00.24.00.1
25 WYKŁADZINA OTW 10.00.00.0.20
26 WYKŁADZINA PŁTA 02.00.00.026
27 WYKŁADZINA PŁTA 02.00.00.030
28 WYKŁADZINA PŁTA 02.00.00.042
29 WYKŁADZINA PRAWA PŁTA.02.00.24.00.2